
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok115 M Ft
379 538 Ft /m2
303 m2
5
706 m2
MAGYARORSZÁG LEGNÉPSZERŰBB FÜRDŐVÁROSÁBAN HAJDÚSZOBOSZLÓN ELADÓ EGY KÉTSZINTES, 2 NAPPALI+5 SZOBÁS, DUPLA-KOMFORTOS, ÖSSZKÖZMŰVES, KÉTGENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ, NAGY MELLÉKÉPÜLETTEL, KÖZEL A KÖZPONTHOZ, DE CSENDES UTCÁBAN, A FÜRDŐTŐL 2 KM-RE!!! NE HAGYJA KI E REMEK BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉGET!!!
A lakóház 2007-ben épült, prémium minőségű anyaghasználattal, kiváló elosztással, a két szint összesen 218,8 m2 nettó alapterületű, alapja beton, falazata Porotherm 44-es tégla, nemes vakolattal, dupla üveges fa nyílászárókkal, födém vasbeton (tetőtérben kb. 15 cm hőszigeteléssel), tetőn cserép, a házban 2024-ben teljes belső festés volt.
Udvara körbekerített, rendezett, parkosított, részben burkolt, rajta kerti csap, 85,17 m-2-es melléképület, fedett-zárt kemencés sütő-főzőhely, medence, kutyakennel.
Helyiségek (lásd alaprajzokat a képek között): földszint: szélfogó, nappali-konyha-étkező, 3 szoba, 1 félszoba, gardrób, fürdő, mosókonyha-fűtő-WC, kamra, lépcsőház (nettó össz.: 144,45 m2); tetőtér: nappali-konyha, szoba, fürdő (nettó össz.: 74,35 m2); melléképület: műhely (garázsként használható!), 2 raktár, iroda, fűtő-zuhanyzó, mosdó, WC (nettó össz.: 85,17 m2). Mindösszesen: 303,97 m2.
Fűtés: gázkazán (puffertartállyal) részben padlófűtéssel (nappali-konyha-szélfogó), részben radiátorokkal, de van vegyes tüzelésű kazán is, és a nappaliban cserépkályha is!!!
Meleg víz: kombi gázkazán.
Telekméret: 706 m2.
Közművek: víz, villany, gáz, csatorna, internet.
Közelben: 4-es főút, Lidl, Tesco, központ (1 km), fürdő (2 km)
Az épület használható lakóházként, saját használatú üdülőként, apartmanként egyaránt!!! A melléképületben önálló lakrész/üdülőegység kialakítható, ehhez minden feltétel rendelkezésre áll!!! Az ingatlan adottsága, fekvése, megközelítése kitűnő, kényelmes otthona, ideális környezete lehet fiataloknak, de a nyugalomra, pihenésre vágyó idősebb korosztálynak is, de leginkább a gyógyvíz szerelmeseinek ajánljuk!!!
Tulajdoni lapja per-, teher, és igénymentes!
A teljes bútorzat és berendezés az ár részét képezi!!!
A ház azonnal költözhető!!!
Az ingatlan esetleges banki finanszírozásának, vagy Babaváró kölcsön előkészítését, CSOK Plusz ügyintézést díjmentesen vállaljuk, arra alkalmas!!!
Hajdúszoboszló alföldi város, Magyarország legnépszerűbb vidéki üdülőhelye, ahol Európa legnagyobb fürdőkomplexuma található, méltán elismert és világszerte ismert gyógyfürdőhely!!! Hajdúszoboszló kedvező adottságai és szolgáltatásai egész évben megteremtik a feltételeket az aktív és passzív kikapcsolódáshoz. Az igényesen gondozott és parkosított üdülőváros tökéletesen alkalmas családok és gyógyulni, felüdülni vágyók teljes kikapcsolódására, de kiváló az infrastruktúrája, alapellátottsága, ill. közlekedési és kereskedelmi szempontból is (van Tesco, Lidl, Spar, Aldi, Penny áruház, vasútállomás, buszpályaudvar stb.), de kiemelkedő hely a szolgáltatások, szállások, egészségügyi ellátás, fizioterápia, wellness tekintetében szintén.
Közelben lévő nagyváros Debrecen (20 km), közel a M35-ös (15 km), 33-as főút (15 km), de a 4. sz. főút a városon keresztül megy (elkerülőúttal is).
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Tikász-Tóth Éva
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]